OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Sportovní zprávy

 • Létání v tunelu se dere na vrchol!

  plakátLétání v tunelu bylo doposud hlavně rekreační zábavou. Od ledna 2014 se však indoor skydiving stal oficiálním sportovním odvětvím v rámci Mezinárodní letecké federace FAI. A Praha se na konci října stane dějištěm historicky prvního světového šampionátu v této disciplíně. Nejlepší světoví letci se sjedou do pražských Letňan, kde se ve dnech 21. až 24. října utkají ve čtyřech disciplínách.

 • Opel Handy Cyklo Maraton 2015

  Opel Handy Cyklo Maraton 2015 s mottem JEDEME V TOM VŠICHNI

  Hrman_VolfV úterý 28. července v pravé poledne odstartuje v Praze z Václavského náměstí unikátní závod Opel handy cyklo maraton 2015. Jedná se již o třetí ročník největšího cyklistického maratonu s handicapovanými pro handicapované, jehož zakladatelem je vozíčkář a aktivní sportovec Heřman Volf, předseda neziskové organizace Cesta za snem, sám každoroční aktivní účastník závodu. Maraton je inspirován slavným cyklistickým podnikem napříč Amerikou RAAM – Race Across Amerika, který se jezdí na trase ze Západního na Východní pobřeží USA.

   

 • Veronika Kozelská Fenclová těsně za desítkou

  laserV dánském Aarhusu se 19. do 24. 7. jelo mistrovství Evropy v jachtingu tříd Laser a Laser Radial. Kompletní česká reprezentace byla na startu tohoto prestižního závodu. Veronika Kozelská Fenclová skončila jako nejlepší z našich reprezentantů na 12. místě (11. z Evropy) v kategorii Laser Radial ženy. Ve třídě Laser Standard byl nejlépe Viktor Teplý na 25. místě a ve třídě Laser Radial, která měla závod jako mistrovství světa, nadějný junior Jakub Halouzka na 17. místě. Mezi juniory do 21 let skončil na desátém místě.

 • Druhý ročník Prague Riverside Cross

  riverside crossV polovině června se do Prahy opět sjede česká i světová vodácká elita. Nepůjde však o běžný závod, sportovci se zde zúčastní již druhého ročníku exhibičního slalomu na Vltavě, který bude netradičně spojený s biatlonovou střelbou. Této atraktivní podívané se zúčastní i její ambasador, mistr světa a olympijský stříbrný medailista Vavřinec Hradilek. Letošní Prague Riverside Cross se uskuteční v úterý 16. června od 15 hodin na pražské Náplavce u Rašínova nábřeží.

 • eTourEurope ukáže elektromobily v Praze

  twikeeTourEurope je nejnáročnější okružní jízda elektromobilů v Evropě. Celkem 15 týmů projede se sériovými vozidly nebo prototypy během devíti dnů devět zemí a urazí přitom výhradně „elektricky“ 4.200 km.
  Organizátoři s potěšením zvou 15. května 2015 všechny fanoušky elektromobility, nejmodernějších i nejstarších elektromobilů na náměstí Jana Palacha / na Alšově nábřeží u Rudolfina.

 • Olympionička Bernardová má další dva tituly šampionky ČR

  Bernardová DufkováStálice mezi českými vrcholovými sportovci, 4násobná účastnice olympijských her akvabela Soňa Bernardová v kategorii sólo, Bernardová se svou partnerkou, 2násobnou olympioničkou Alžbětou Dufkovou v olympijské kategorii duet, obě TESLA Brno-Centrum sportu, a jejich mateřský brněnský klub TESLA dosáhly historické dominance na víkendovém mezinárodním šampionátu ČR. Synchronizované plavkyně se k němu sjely do Olomouce.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.