OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Motorsport - okruhy

 • Vršecký si z Pekingu si odváží vítězný „double“!

  Na okruhu Goldenport poblíž Pekingu byl zahájen další, v pořadí již čtvrtý ročník China Truck Racing Championship. Dvojnásobný mistr Číny David Vršecký ovládl jak kvalifikaci, tak oba dnešní závody a získal první důležité body v cestě za již třetím titulem v řadě. Jeho týmový kolega Gong Bin vybojoval dvě druhá místa.

  20.9.2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Obtížný Zolder prověřil schopnosti truckerů

  Úřadující evropský šampion Adam Lacko dokázal hned v prvním závodě víkendu vybojovat druhé místo. Na stupně vítězů se však nepodíval naposled, v neděli obsadil třetí pozici. Oly Janes si v sobotu dojel pro jeden stříbrný pohár v hodnocení nováčků a v neděli dojem dvakrát devátý. Po belgickém víkendu drží v hodnocení týmů Buggyra i nadále třetí pozici.

  18.9.2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Finále Remus Cup přineslo české překvapení v Brně

  Finále letošního Remus formel cupu, který známe také pod dřívějším názvem Austria formel Cup, přineslo nečekané překvapení v podobě českého jezdce Vaška Šafáře, který poprvé startoval s formulí F3 a hned proháněl největšího favorita Sandro Zellera. Vašek vyhrál kvalifikaci a v závodu ho sice dokonce předjel, ovšem bohužel pořadí bylo nakonec obrácené, neboť byla vyvěšena červená vlajka, a tak se bralo pořadí o kolo zpět. No na premiéru s formulí F3 týmu Franze Woesse super výsledek.

  15.9.2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Clio Cup pokračuje na Hockenheimringu

  O víkendu pokračuje svým, již předposledním podnikem, Renault Clio Cup Central Europe na okruhu Hockenheimring. V čele průběžné tabulky nastupuje Tomáš Pekař se svým týmem Carpek. Přestože mu na domácím mosteckém okruhu před 14 dny štěstí nepřálo, a ani v jednom závodě nezískal podium, stále je v čele průběžné tabulky o 11 bodů před Sebastianem Bleekemolenem (tým Bleekemolen). 

  14.9.2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vítězství z Barcelony si odvezl tým Herberth Motorsport

  Porsche 911 GT3 R (#911, Daniel Allemann/Ralf Bohn/Matt Campbell/Alfred Renauer) týmu Herberth Motorsport zvítězilo v  20. podniku Hankook 24h Barcelona. Je to jeho druhé vítězství v letošní sérii 24h powered by Hankook. Daniel Allemann dovezl #911 Porsche  do cíle po 677 kolech dlouhých 4.655 km na Circuit de Barcelona-Catalunya. Je to nejvyšší počet kol dosažených v závodech této série od jejího zahájení v roce 2011.

  11.9.2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Buggyra plnila sny a ukázala, kdo je doma pánem!

  Tým Buggyra Racing na domácí půdě zazářil. Ze čtyř závodů dokázali vybojovat Adam Lacko a Oly Janes celkem 9 pohárů. Tým Buggyra Racing jasně opanoval první den domácího závodu Czech Truck Prix v Mostě. Adam Lacko si po sobotních vítězstvích připsal v neděli na své konto jedno druhé a čtvrté místo a upevnil si tak druhou příčku v průběžném hodnocení. V  hodnocení týmu se Buggyra posunula na třetí pozici.

  7.9.2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.