OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Motorsport - okruhy

 • Buggyra zahájila v Mostě testování na novou sezonu

  K premiérovému testování tahačů dorazil v pátek 24. března na velký závodní okruh mosteckého autodromu roudnický tým Buggyra. Vylepšenou techniku si vyzkoušel Adam Lacko pod dohledem šéfkonstruktéra týmu Davida Vršeckého.

  24.3.2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Martin Semerád se po pětileté pauze vrací k závodění

  V historii nejmladší vítěz mistrovství světa v rallye sériově vyráběných vozů (PWRC Švédsko 2011) Martin Semerád se po pětileté pauze vrací k závodění. Do kokpitu soutěžního vozu neusedne v rallye, ale v okruhovém závodě Škoda Octavia Cup. V tuto chvíli je jisté, že se objeví na prvním ze sedmi závodních víkendů na maďarském Hungaroringu (21-22. 4.).

  24.3.2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Autodrom obhájil licenci závodní dráhy na další tři roky

  Inspektor Mezinárodní automobilové federace (FIA) udělil závodní dráze mosteckého autodromu licenci na období dalších tří let. Okruh tak splňuje všechna potřebná kritéria FIA pro pořádání GT Series, WTCC, TCR International Series, evropský šampionát okruhových tahačů, závodů Formule 3 či závody všech historických monopostů F1 až do roku 1985. „Můžeme tak dráhu využívat při všech naplánovaných závodech a komerčních i nekomerčních akcích až do 20. března 2020,“ potvrdil sportovní ředitel společnosti AUTODROM MOST Michal Marek.

  23.3.2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Scuderia Praha Ferrari vítězí v Hankook 12H MUGELLO

  Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) obhajovala vedoucí pozici z první, páteční části Hankook 12H Mugello. Cílovou vlajku nakonec Matteo Malucelli, jezdec pražského týmu viděl jako první. Tým vedoucí postavení, které držel od kvalifikace do posledního kola, uhájil.

  19.3.2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Scuderia Praha Ferrari vede po první části Hankook 12H MUGELLO

  Tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) je po první části závodu Hankook 12H MUGELLO stále v čele. Po prvních čtyřech hodinách závodu viděli károvanou vlajku jako druzí, jezdci týmu Forch Racing powered by Olimp Porsche 991 GT3 R (#29, Robert Lukas/Marcin Jedlinksi/Patrick Eisemann), kteří ztrácejí již minutu na vedoucí pražský tým. Na třetím místě průběžného pořadí je Konrad Motorsport Lamborghini Liverpool GT3 (#21, Franz Konrad/Marco Mapelli/Giorgio Maggi/Christopher Zöchling) se ztrátou dvou kol.

  18.3.2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Scuderia Praha Ferrari odstartuje z pole position do 12H Mugello

  Italská značka odstartuje na italském okruhu závod z pole position. Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) povede 52 aut do první části závodu dnes v 14.00 hod. Matteo Malucelli dosáhl na 5.245 km dlouhém okruhu v Toskánsku čas 1:47.480 minut.

  17.3.2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy


inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.