OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ČTA spolupořádá dětské závody v běhu na lyžích!

Vyražte se svými ratolestmi do Prahy, Bedřichova a Vimperku

Česká triatlonová asociace ve spolupráci se Svazem lyžařů pořádá dětské závody na běžkách. V Trutnově už jedno setkání mladých závodníků proběhlo, další jsou na programu v Praze Chuchli, Bedřichově a Vimperku.

Sportovní setkání mladých závodníků s názvem Středeční Žákovské Kritérium zažilo svou premiéru v Trutnově. Nyní jsou na programu závody v Praze, Bedřichově a Vimperku.

V Praze se ve středu 13. února pojede ve Skiparku Chuchle a bude to otevřený závod klasickou technikou pro všechny žákovské kategorie ročníků 1999 a mladší.

V 15 hodin začne prezentace, od 17 hodin pak na trať vyrazí první žáci a žákyně. Ročníky 2005 a mladší budou bojovat na trati 650 metrů, což je délka jednoho okruhu. Ti nejstarší, tedy ročníky 1999 a 2000 pojedou čtyři okruhy, tedy 2600 metrů.

O týden později 20. února se stejné závody budou konat na lyžařském stadionu v Bedřichově. Pojede se opět klasickou technikou, tentokrát na okruhu měřícím 500 metrů.

žákovské kritérium

O další týden později, tedy 27. února, se pak závěrečné Středeční Žákovské Kritérium bude konat ve Vimperku.

Přihlásit se je možné na www.czetriseries.cz.

Těšíme se na účast vašich dětí samozřejmě za vašeho doprovodu.

 

Renata Balašová, ČTA

Přidat komentář

dvě na druhou

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.