OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Volný styl v Brně.

Letošní zápasnická sezóna vyvrcholí již tuto sobotu. Ve sportovní hale TJ Tesla Brno se bude konat Mistrovství České republiky v zápase ve volném stylu seniorských kategorií. Muži i ženy se poperou o tituly mistrů republiky ve městě, kde má zápas tradici více než 115 let.

zápas

Šampionátu se zůčastní řada reprezentantů a reprezentantek České republiky včetně vycházející hvězdy českého zápasu Adély Hanzlíčkové. Rodačka z Brna prožila letos nejeden úspěšný turnaj a zajistila si tak pozornost veřejnosti. Díky své bojovnosti získala ještě jako juniorka 5. místo na seniorském mistrovství Evropy, které proběhlo v dubnu ve Finsku a následně si odvezla bronzovou medaili z evropského šampionátu ve své věkové kategorii z Polska. Adéla je pro český sport nadějí do budoucnosti, proto byla spolu s dalšími čtrnácti sportovci vybrána olympijským výborem k přidělení olympijského stipendia pro Rio 2016, které ji doufejme pomůže při kvalifikaci na olympiádu.

Další kdo se bude chtít na domácím mistrovství ukázat je ligový tým brněnského Hellasu. V říjnu si v posledním pátém kole I. ligy mužů ve volném stylu zajistili 2. místo. Ligoví zápasníci snad naváží na týmové úspěchy a vybojují si i individuální seniorské medaile.

Všechny, kteří chtějí povzbudit zápasníky, zveme v sobotu 22. Listopadu do haly Tesly Brno na Lesné. Začátek v 10,30 hod.

TZ: Mgr. Milan Žáček

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.