OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítězná etapa pro Aleše Lopraise!

Po nešťastné 6. etapě se Alešovi Lopraisovi podařilo konečně ukázat co umí s novou technikou Man. Posádky kamionů po etapě zůstávají v pouštním bivaku bez spojení s týmem. K dispozici nemají ani mechaniky a musí si tedy vystačit jen s tím co si vezou sebou.


Sedmá etapa IQUIQUE – MARATONSKÝ BIVAK

Šestá etapa byla černá a ta sedmá hned zlatá! Startovali jsme z jedenáctého místa s použitím tzv. žolíka, který nás posunul na startu hned za prvních 10 posádek z předchozího dne. Jelo se nám dobře a naštěstí se neopakovaly problémy včerejšího dne, které nás při pohledu do výsledkové listiny hodně mrzí, ale jedeme dál. První etapové vítězství v letošním DAKARU, v den mých narozenin, nám udělalo radost. Musíme se ale koncentrovat na zítřek, dnes s námi nejsou naši mechanici a tak si opravy a údržbu musíme udělat sami. Nebude ani video, a pokud přece jen bude, tak fyzicky bez nás. V maratónském bivaku není žádný signál, je možno použít pouze satelitní telefon a spojení v důsledku přetížení často kolabuje. 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.