OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

V Praze se po Velikonocích rozhodne o mistrech republiky v aquatlonu

V sobotu 6. dubna se v Praze koná třetí díl Českého poháru v aquatlonu, který pořádá Česká triatlonová asociace. Závod s názvem Aquatlon Praha 2013 bude zároveň mistrovstvím republiky a vítězové se stanou národními šampiony. O závod, který je kombinací plavání a běhu, je už v tuto chvíli velký zájem a ve startovní listině figuruje přes 200 jmen.

Aquatlon je kombinací plavání a běhu a v Praze na závodníky čekají objemy 800 metrů v bazénu a 5 kilometrů na oválu. Úvodní část proběhne v plaveckém stadionu v Podolí, běh následně na atletickém stadionu Děkanka.

aquatlon

„Bude to fajn sportovní den, který rozhodne o nových republikových šampionech. O akci je velký zájem. Už teď je přes 200 přihlášených. Jsme příjemně překvapeni, protože termín našeho závodu koliduje s půlmaratonem, který se v Praze koná,“ popisuje ředitel závodu Martin Dvořák ze společnosti SportGroup.cz.

Ten všechny závodníky upozorňuje na to, že během příjezdu mohou potkat určitá dopravní omezení. „Chtěl bych upozornit všechny, kteří se na aquatlon chystají, aby se nenechali zaskočit případnými omezeními v dopravě. Ta vzniknou právě kvůli půlmaratonu. Podolí, kde se plave, by ale nijak zasaženo být nemělo,“ dodává Dvořák.

Po závodě v české metropoli budou dalšími zastávkami Českého poháru Liberec, Jablonec a Rychnov nad Kněžnou.

aquatlon

Přidat komentář

dvě na druhou rovná se?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.