OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Triatlonová asociace rozjíždí revoluční projekt! Buďte u toho i vy a staňte se vedoucím dětské skupiny

Česká triatlonová asociace v čele s předsedou Jaromírem Horákem rozjíždí revoluční projekt, jehož hlavním úkolem je přivést a udržet děti u sportu. Pro splnění tohoto úkolu jsou však potřeba vedoucí skupin, což může být velká příležitost pro každého, kdo má sportovního ducha. Triatlonová asociace hledá organizátory a následně snad i trenéry, kteří povedou tréninkové skupiny. Přihlaste se a těšte se na zajímavou a pestrou práci s dětmi.

triatlon - děti

Projekt je nazván „Triatlon děti“, poběží ve všech krajích České republiky a měl by oslovit co nejvíce lidí. Měl by je přivést ke zdravému životnímu stylu, pravidelnému sportování a k triatlonu přilákat několik tisíc nových dětí.

„V dnešním moderním světě plném zábavního průmyslu, internetu a sociálních sítí jsou děti odváděny od přirozeného pohybu, od sportu. Naším cílem a posláním České triatlonové asociace je děti ke sportu přivést, zajistit jim kvalitní a stabilní podmínky pro sportování a udržet je u kombinace alespoň dvou původních aerobních sportů. Plavání, cyklistiky nebo běhu. Naučíme děti, jak správně tyto sporty dělat, jak správně dýchat, jak komunikovat, posílíme jejich těla po fyzické i mentální stránce, ukážeme jim krásu a sílu sportu,“ řekl předseda ČTA Jaromír Horák.

Registrujte se nezávazně na www.czechtriseries.cz/ttdeti. Následně obdržíte podrobné informace, zejména podklady pro jednání s rodiči dětí. V každém kraji budou probíhat informační workshopy, kde budou vysvětleny všechny procesy a veškeré detaily. Pokud založíte a zaregistrujete novou tréninkovou skupinu do 15. prosince 2013, dostanete okamžitou odměnu ve výši 9.500,- Kč.

„Kromě toho, že chceme děti přivést ke sportu, je naším cílem také vyhledávat talenty. Podporovat u nich chuť závodit, zlepšovat se, tvrdě na sobě pracovat a vítězit. Těm jedincům pak zajistit takové podmínky, abychom z nich mohli vychovat špičkové sportovce – české reprezentanty,“ dodal Jaromír Horák.

Přidat komentář

dvě na druhou

Přehled komentářů

 • Triatlon - děti - VÝŽIVA

  3.1.2014 21:32:56 | Martin Dvořáček

  Dobrý den,

  co tento projekt obohatit také správnou výživou, všichni víme že min. 70% z úspěšného sportovce hraje dobrá a kvalitní výživa. Jaký základ dětem dáme tím se nám vrátí ve výkonnosti v starším věku. Rád bych Vám tímto nabídl, tedy především rodičům poradenskou činnost ve výživě, sportovní výživě.

  S pozdravem
  Martin Dvořáček
  nutriční poradce
  tel.: 728 185 243

  Odpovědět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.