OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Harley-Davidson představil na veletrhu Motosalon 2015 nejlepší dealerské přestavby H-D Street 750

THE BATTLE OF THE KINGS

Soutěž o nejlepší přestavbu H-D Street 750

Harley-Davidson představil na probíhajícím veletrhu Motosalon 2015 v PVA EXPO Letňany dealerské přestavby motocyklu H-D Street 750 a zároveň vyhlásil soutěž o nejlepší custom bike. Soutěž s názvem The Battle of the Kings je určena pro všechna evropská dealerství americké legendy, jejichž stavitelé mohou ukázat veřejnosti svou kreativitu a dovednosti v customizaci motocyklů. „Vlastní soutěž, která vyvrcholí v červnu, bude mít dvě kola. První etapa proběhne v rámci regionu střední a východní Evropy a vítěz se pak ve druhé etapě utká s ostatní národními šampióny,“ vysvětluje princip soutěže Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro CEE. Vítězná přestavba získá prestižní ocenění Wheels & Waves na červnovém vyhlášení ve francouzském Biarritzu.  

HD

Nový H-D Street 750 je nejmladší model, který byl na trh uveden loni a představuje ideální platformu pro demonstrování šíře individualizací a úprav, které jsou stavitelé v dealerství schopni realizovat. Zároveň je to model, který vyvolává zvýšený zájem u mladší generace. Jeho prodeje globálně rostou.

„Dealerství měla soutěžní modely prakticky hotovy už v polovině února a následně finišovala už jen s drobnými detaily. Všem našim dealerům se tak skutečně podařilo sestavit jedinečné a velmi zajímavé příklady umění customizace,“ dodává Heřmanský. Žádná jiná značka totiž nemůže čerpat z tak bohaté historie přestaveb motocyklů jako Harley-Davidson, která je cíleně podporuje. Jednotlivé díly a doplňky jsou přímo navrženy tak, aby mohly projít v budoucnu přizpůsobením individuálním přáním svých majitelů. Jejich šíře a varianty jsou přímo fascinující.

HARLEY

Zatím nejmenší z rodiny harleyů je designován ve stylu motocyklů Dark Custom s kapalinou chlazeným V-twin motorem. Agilnost a obratnost jsou jednoznačné přednosti modelu Street 750. „Řada Dark Custom je vyjádřením individualismu, svobody a rebelství, to vše zabalené do minimalistického retro stylu, za příznivou cenu,“ říká Heřmanský.  

„Soutěžní modely českých dealerství byly slavnostně prezentovány na veletrhu Motosalon 2015, kde byla zároveň soutěž poprvé oficiálně představena. Veřejnost má možnost hlasovat od pondělí 9. března až do 24. dubna na stránkách www.harley-davidson.cz a vybrat vítěze našeho regionu střední a východní Evropy. Tvůrci národních šampiónů se poté setkají na jedné z nejprestižnějších new-wave custom soutěží v Evropě,“ představuje detaily soutěže Martin Heřmanský. Wheels & Waves proběhne 11. – 15. června 2015 v Biarritzu ve Francii.

Více informací o modelech Dark Custom lze najít na webu www.h-d.com/darkcustom 

Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 

Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na http://www.harley-davidson.cz.  

Harley

Jakub Koutek - Head of PR Department

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.