OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rieger Motorsport představil techniku pro nadcházející sezonu.

Rieger Motorsport

V poslední adventní neděli se v prostorách obchodního domu Central Most konala výstava závodních vozů spojená s autogramiádou jezdců. K vidění byly nejen cestovní vozy, jako například Lamborghini Gallardo týmu Mičánek Motorsport nebo Mitsubishi Lancer od William art, ale také nový přírůstek v mosteckém týmu Rieger Motorsport - Gloria C8F.

Přechod na kvalitnější vůz byl po úspěšné loňské sezoně logickým krokem. Formule při své nízké hmotnosti 405 kg disponuje výkonem 195 koní, což dohromady dává poměr bezmála 500 koní na tunu. V kombinaci s kvalitním podvozkem a velmi dobrým brzdovým systémem je tato technika srovnatelná s nejsilnější konkurencí v kategorii formulí s motocyklovými motory. Zároveň ale věříme, že se nám podaří potrápit i soupeře se silnějšími dvoulitrovými formulemi Renault.

Rieger Motorsport

Pro sezonu 2017 je v plánu absolvování kompletního mezinárodního seriálu závodů na okruzích Carbonia cup s cílem ještě vylepšit letošní stříbrnou příčku.

Sledujte nás na Facebooku Rieger Motorsport.

Rieger Motorsport

PR Rieger Motorsport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.