OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

OffROAD Maraton Trstěnice: Poslední zápolení před prázdninami!

Čtvrtý závod OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 21. června 2013 v motokrosovém areálu Svatého Víta v Trstěnicích, respektive u obce Drmoul nedaleko Mariánských Lázní. Motorkáři a čtyřkolkáři si zde připíší body v další tříhodinovce, auta odjedou svoji druhou šestihodinovku. Vzhledem k vyrovnanosti mnohých kategorií a poslednímu závodu před letní přestávkou proběhnou pravé adrenalinové boje.

OffROAD Maraton Trstěnice začíná v 7:00 startem motorek na tři hodiny. V 10:30 budou o důležité body v sezoně bojovat čtyřkolkáři. V obou závodech dospělých startují zároveň i starší junioři na celých 60 minut. Mezi 14:00 a 15:00 předvedou své offroadové umění děti a menší junioři na jednodušší trati.

offroad maraton

V 15:30 se posádky vozidel všech kategorií vydají do šestihodinového boje. Pro automobilové týmy je tento závod první zkouškou oprav po dobřanské 24hodinovce, kterou odjeli v květnu. V průběžném pořadí letošní sezony, které se určuje podle celkového počtu ujetých kilometrů, se o první místo dělí KB System offroad team a KUBI team Geneve, dva nejrychlejší vozy v Dobřanech. Oba jsou také na prvních dvou příčkách ve své kategorii Speciál nad dva litry, kde KB System se 60 body vede před Kubi týmem se 48 body a třetím WINGS teamem, který má o pouhé další tři body méně. Velmi těsno je na druhé a třetí příčce mezi speciály do jednoho litru - v pohodě první RTR Projects bude sledovat souboj druhého týmu RallyCat by KM Racing (s Dušanem Randýskem na volantem) a třetího Vype Racing Teamu, které dělí jen jeden bod! Napínavý je pohled i do kategorie Amatér - průběžně první Kamionservis má náskok pouhých dvou bodů před Záchranáři! Můžeme se tedy těšit na skvělé souboje, ať už na dvou nebo čtyřech kolech.

Srdečně zváni jsou všichni příznivci rychlých stojů i nahodilí diváci, které čeká pravé offroadové prostředí: všudypřítomný adrenalin, odstřikující bláto a situace, při kterých tuhne krev v žilách. 
Průběh závodu i výsledkový servis budou všichni moci sledovat na velkoplošné obrazovce v dosahu kvalitního nonstop občerstvení. Kompletní informace najdete na www.offroadmaraton.cz.

Přidat komentář

dvě na druhou

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.