OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

V Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou bude v sobotu slavnostně otevřen Pardálův výběh

Pardálův výběh - překážková dráha, kterou vyladili pijáci piva značky Pardál - bude pro veřejnost slavnostně otevřen v sobotu 28. června ve 13:00 hodin. Kromě exhibičního zdolání dráhy týmy předních jihočeských sportovců bude připraven bohatý hudební program, který před půlnocí vyvrcholí ohňostrojem. Pardálův výběh je určen pro všechny, kteří mají rádi aktivní zábavu a je jim více než 18 let. Pro veřejnost bude o prázdninách otevřen každý den, v září a v říjnu o víkendech.

V sobotu 28. června ve 13:00 hodin bude v Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou slavnostně otevřen Pardálův výběh. Jedná se o netradiční a fyzicky náročnou překážkovou dráhu, kterou vyladili pijáci piva Pardál. Popis každé ze 7 překážek a mapa celé dráhy je k dispozici zde. Křest Pardálova výběhu provede hrdina Pardálovy televizní reklamy Karel Zima (video zde).

 pardal

„Pardálův výběh vznikl jako hmatatelný výsledek téměř celoroční reklamní kampaně. K jeho vzniku svými nápady přispívali pijáci a fanoušci piva Pardál, kteří jsou tak spolutvůrci nejen samotného piva a reklamních aktivit značky, ale teď i vyladěné překážkové dráhy. Bude to místo pro setkávání přátel při aktivním trávení volného času a také ideální prostor pro fyzický kontakt se značkou,“říká Ing. Alena Mazancová, brand manažerka značky Pardál z Budějovického Budvaru.

Po exhibičním zdolání překážkové dráhy známými jihočeskými sportovci (týmy ČEZ Motor České Budějovice, SK Dynamo České Budějovice a VK Jihostroj České Budějovice), profesionálními parkuristy a loňskými vítězi vyšebrodské plavby kuriózních plavidel (Sokolíci) si budou zájemci z řad návštěvníků moci vyzkoušet Pardálův výběh na vlastní kůži a soutěžit o hodnotné ceny. Od 16:30 zahájí skupina Žlutý pes hudební část programu. Večer bude zakončen ohňostrojem.

 pardal

Pardálův výběh doplní nabídku atrakcí v Adrenalin parku Hluboká nad Vltavou a až do konce října bude otevřen pro širokou veřejnost. Vstup bude povolen pouze osobám starším 18 let, které musejí dbát na svou bezpečnost a řídit se provozním řádem (najdete jej zde).

Slavnostní otevření Pardálova výběhu

Adrenalin park Hluboká nad Vltavou, 28. 6. 2014

Program

13:00 – Slavnostní zahájení s hrdinou Pardálích reklam Karlem Zimou, který pokřtí Pardálův výběh
13:30 – Zápis soutěžních týmů z řad návštěvníků
14:00 – Na start překážkové dráhy se postaví jihočeští sportovci - exhibice týmů hokejistů, fotbalistů a volejbalistů a vítězů loňské plavby kuriózních plavidel ve Vyšším Brodě (tým Sokolíků).
15:00 – Zahájení soutěže týmů z řad návštěvníků
16:30 – Vyhlášení vítězného týmu, předání cen
16:30 – Žlutý pes
17:45 – Bloody Rose
19:00 – Bags
20:15 – Green Monster
21:30 – Rozkrock
22:45 – Metal Mode
23:45 – Ohňostroj

TZ Budějovický Budvar, národní podnik

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.