OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

OffROAD Maraton Milovice: Dvoudenní zápolení přinese dvojnásobnou odměnu

Pátý závod OffROAD Maratonu se přesouvá do Milovic v okrese Nymburk. V sobotu 31. srpna se na start tamního
tankodromu postaví automobilové posádky do svého jediného 12hodinového závodu, který je druhým nejtěžším maratonem sezony.

quad

V neděli 1. září se motorkáři a čtyřkolkáři poperou o své body ve svém nejdelším a nejnáročnějším 4hodinovém klání. Spolu s nimi čeká starší juniory poprvé v historii závod na 90 minut. Děti a mladší junioři budou moci jet oba víkendové dny.

V sobotu 31. srpna v 9 hodin ráno zaburácí motory všech přihlášených automobilů, které se po zaváděcím kole pustí do soupeření o další body. A to velmi důležité, protože dvanáctihodinový závod má koeficient 2, či-li získaný počet bodů se násobí dvěma. V některých kategoriích to při dobrém výsledku může již po tomto klání znamenat jisté absolutní vítězství v letošní sezoně.

Sobotní offroadový den zpestří svými výkony děti a mladší junioři na motorkách a čtyřkolkách, a to mezi 12. a 13. hodinou.
Neděle 1. září bude od brzkého rána patřit závodníkům na čtyřkolkách. V 7:30 se seřadí na startu a o své body násobené dvěma se budou bít celé čtyři hodiny. Motorkáři ke stejnému závodu nastoupí ve 13:30. V obou kláních změří síly i starší junioři, poprvé v historii na celých 90 minut a do tabulek si zapíší dvojnásobnou bodovou odměnu.

offroadmaraton

Jedinečnou příležitost dostanou i děti a mladší junioři, kteří pouze v Milovicích mohou startovat dvakrát za víkend a výrazně si tak zvýšit své bodové skóre. V postupných startech předvedou své offroadové jízdy kromě soboty i v neděli od 12.00 do 13.00 hodin.

Přidat komentář

dvě na druhou rovná se?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.