OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

OffROAD Maraton: 24hodinový závod nově odstartuje v pátek!

Letošní šestnáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě odstartuje již v pátek 17. května v 16 hodin. Nejlepší posádky offroadových speciálů tak do cíle dojedou v sobotu ve čtyři hodiny odpoledne. Po dvouhodinovce motorek a čtyřkolek si závodníci i fanoušci užijí pořádný rockový nářez pod širým nebem, například se zahraničními kapelami BONFIRE a PRINCE ALFREDO AND THE WARRIORS. Vzhledem k velkému počtu účastníků upozorňujeme na uzavření hlavní příjezdové silnice do Dobřan ve směru od Starého Plzence, kde bude umístěno depo pro motorky a čtyřkolky i parkoviště pro návštěvníky.

offroad maraton

Diváci se mohou těšit na zhruba třicítku automobilových speciálů, mezi kterými nebudou chybět loňští vítězové královské kategorie nad dva litry KB System offroad team, nebo jejich velký soupeř WINGS team. Mezi speciály do jednoho litru se ukáží i dakarští matadoři v čele s Dušanem Randýskem nebo Pepou Macháčkem. I favorité mezi speciály do dvou litrů nebo Amatéry se budou snažit o co nejlepší výsledek. Půjde o souboj o to zajímavější, že absolutně nejlepší tým získá
speciální cenu – startovné na Intercontinental Rally 2014 do Dakaru.

Bonbónkem pro všechny přítomné bude zaparkovaný kamion LIAZ KM racing teamu, nejúspěšnějšího českého týmu ze všech dosavadních jihoamerických ročníků Rallye Dakar. Offroadoví fanoušci si tak budou moci, mezi fanděním svým favoritům a sledováním dramatických okamžiků v depu, vychutnat pohled i na žlutého krasavce, kterého v písečných dunách pilotoval například zkušený Martin Macík.

Srdečně zváni jsou všichni příznivci rychlých stojů i nahodilí diváci, které čeká pravé offroadové prostředí: všudypřítomný adrenalin, odstřikující bláto a situace, při kterých tuhne krev v žilách. 

Průběh závodu, na který se závodníci celý rok připravují a těší, i výsledkový servis budou všichni moci sledovat na velkoplošné obrazovce v dosahu kvalitního nonstop občerstvení. Kompletní informace najdete na www.offroadmaraton.cz.

offroad maraton

Program závodu

pátek 17. května
16:00 start aut na 24 hodin

sobota 18. května
13:00 – 14:00 děti a mladší junioři
16:00 konec závodu aut
17:00 – 19:00 motorky a čtyřkolky
20:00 slavnostní vyhlášení

Doprovodný program Open Air OffROAD Music Festivalu v sobotu 18. května:
13.20 - 14.20 COWARD
14.50 - 15.50 PAKÁŠ
16.20 - 17.50 GREYHOUND
18.20 - 19.30 FATTY LUMPKIN'S (Kanada/CZ)
20.00 - 20.40 SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ 24Hours OffROAD Maraton 2013
21.15 - 22.45 BONFIRE (Německo)
23:20 - 24.00 PRINCE ALFREDO AND THE WARRIORS (Kongo Afrika)

Přidat komentář

dvě na druhou

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.