OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Několik otázek na konci roku pro fotografa Petra Jansu

V letošním roce se k týmu e-sportfoto.cz připojil zkušený fotograf Petr Jansa známý také pod nikem "Fotohombre". Nyní mě odpověděl na několik otázek a stručně zhodnotil své letošní focení.

Jaký byl pro vás jako fotografa rok 2014? Co se vám podařilo a s čím nejste úplně spokojen? 
PJ: Rok 2014 z hlediska fotografa byl pro mě bohatý. Díky spojení s e-sportfotem jsem měl možnost vstoupit do míst, která pro mě byla dříve uzavřená. Na těchto akcích jsem poznal spoustu dalších fotografů a mezi profesionály jsem měl možnost se seznámit i s příjemným lidmi.

Která akce v roce 2014 byla pro vás z fotografického hlediska nejzajímavější?
PJ: Jedna z hodně zajímavých akcí roku pro mě bylo fotografování chrtích závodů v Mladé Boleslavi. Řekl bych, že při pořizování fotografií takto rychlých zvířat se má člověk co ohánět, aby byl záběr opravdu pěkný.

Máte z akcí roku 2014 svojí oblíbenou fotku?
PJ: Pokud se jedná o mou oblíbenou fotografii roku 2014, je to jednoznačně z musherských závodů v Červeném Kostelci - fotografie závodníka se psem (scootering – pes a jezdec na speciální koloběžce).

foto: P. Jansa

S jakými plány vstupujete do roku 2015?
PJ: Dalším plánem v mém fotografickém zápolení je účast na více sportovních akcích a hlavně v dalších nových odvětvích.
Na závěr jsem si nechal odpověď na to, s čím nejsem spokojen. Je to každopádně lidská namyšlenost a lhostejnost s kterou se člověk také setkává při fotografování na sportovních akcích od některých ,,profesionálních fotografů“. S tím se ale člověk v životě setkává na každém kroku a musí se s tím nějak vyrovnat.

Děkuji za rozhovor a těším se na vaše další fotky. 
V. Sýkora

 Petr Jansa

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.