OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mlejnková zlatá na ME kickboxu

Lucie Mlejnková, odchovankyně klubu Muay Thai Brno, absolventka Fakulty sportovních studií MU, nestihla o víkendu obhájit titul na šampionátu českého boxu v Plzni. Dala přednost reprezentaci České republiky na mistrovství Evropy v kickboxu ve španělském Bilbau. A ve finále váhové kategorie do 70 kg podle pravidel K-1 vybojovala suverénně zlatou medaili před Srbkou Aleksandrou Kostičovou. Kromě zlata a titulu Mlejnkové přiveze z ME organizace WAKO česká výprava domů ještě dvě stříbrné medaile.

Jih Moravy boxovat umí

Plzeň - 27. října 2014: Z boxerského mistrovství ČR 2014 žen a mužů v Plzni putují na jih Moravy zlaté medaile Jany Juranové (-51 kg, Brno), Víta Krále (-75 kg, SKP KOMETA Brno) a Tomáše Bezvody (-81 kg, Znojmo). Prostějovský Miloslav Šerban obhájil zlato ve váze do 64 kg. 

Podle magazínu bojových sportů News3000.cz právě o víkendu zahájila celosvětová kvalifikace boxerek a boxerů pro olympijský turnaj v ringu v Rio de Janeiro 2016. Podruhé budou na OH v Riu startovat vedle mužů i ženy, poprvé se do olympijského ringu po úpravě a přiblížení pravidel dostanou vedle amatérů i profesionálové boxu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.