OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mistrovství ČR v cheerleadingu 2015

Již tuto sobotu 16.5.2015 se ve sportovní hale Královka, Nad Královskou oborou 51, na Praze 7 bude konat Mistrovství České republiky v cheerleadingu. Finálového kola Mistrovství ČR se zúčastní 1 072 soutěžících, z 25 týmů, kteří předvedou 137 soutěžních vystoupení v 33 divizích.

Diváci se tak mohou těšit na rozmanitou škálu nejrůznějších akrobatických i tanečních prvků z koutů celé ČR. Pro velkou obsazenost některých malých divizí museli soutěžící již v půlce dubna projít kvalifikačním předkolem, ze kterého do finále postoupilo vždy jen pět nejlepších skupin. Jiní se do finále nominovali díky své celoroční píli a skvělým výsledkům z České národní cheer ligy („CNCL“).

Vítězové jednotlivých divizí se nominují na Mistrovství Evropy v cheerleadingu, které se koná 27.6. ve Slovinsku. Partner soutěže společnost Preciosa podpoří vítěze s nejvyšším počtem získaných bodů a vítěz získá startovné na Mistrovství Evropy. Soutěž hodnotí mezinárodní odborná porota. Hala Královka bude praskat ve švech.

Cheerleading jako adrenalinový sport poskytne divákům podívanou plnou energie, napětí, skvělých sportovních výkonů. Kde jinde můžete vidět létat dívčí těla vzduchem ve výšce až 5 metrů? Držíme palce všem soutěžícím a těšíme se na reprezentační výpravu českého cheerleadingu na Mistrovství Evropy.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.