OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

MISTŘI SVĚTA v akrobatickém rokenrolu opět v Praze na Letné. Nenechte si ujít jedinečnou podívanou a buďte přímo u toho. 

10.10.2015 v 10:00 hod začínáme!

Již po dvanácté se v Praze uskuteční jedna z největších světových soutěží v akrobatickém rokenrolu - Letenský pohár. Prestižní mezinárodní soutěž propukne 10. října  za účasti vrcholných představitelů Prahy 7 v nově zrekonstruované hale Sparty na Praze 7, Nad Královskou oborou 51. Jako každý rok se zde představí nejlepší tanečníci a tanečnice v tomto dynamickém akrobaticky náročném sportu, který je pro diváky nejen sportovním, ale i kulturním zážitkem. Taneční sestavy za doprovodu rytmické hudby, náročná párová akrobacie, světelné efekty, velkoplošná projekce a mnoho jiného bude čekat na diváky již od 10 hodin ráno. Těšíme se na klání sportovců ze zemí, kde rokenrol patří k nejlepším na světě, tj. z Polska, Ruska, České republiky, Ukrajiny, Maďarska, Slovenska a dalších. Výkony v párových kategoriích i v kategoriích formací bude bedlivě sledovat 9 mezinárodních porotců. Účast přislíbila a na první podzimní soutěži se českým divákům představí i dívčí formace ANGELS z oddílu TASK Silueta Praha, která letos na jaře získala titul nejcennější, když 30. května vybojovala titul mistrů světa v akrobatickém rokenrolu ve vzdáleném Petrohradu. Všichni, kdo máte rádi tanec a energickou hudbu, neváhejte a přijďte podpořit českou reprezentaci. Soutěž začíná po 10. hodině, začátek finále je plánován na 19. hodinu. Více informací nejen o této soutěži na www.rokenrol.cz.

letenský pohár

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.