OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

MČR v Taekwon-Do ITF v Brně

Od 15. do 16. listopadu se bude v Brně konat mistrovství České republiky v Taekwon-Do ITF.

Šampionát, který v letošním roce hostí velká sportovní hala v Campusu Masarykovy univerzity v Brně-Bohunicích na ulici Kamenice se zúčastní 405 závodníků z 25 škol Českého svazu Taekwon-Do ITF, a to v kategoriích žáci, junioři, senioři i veteráni.

plakát

Během dvou dnů se taekwondisté utkají v 5 soutěžních disciplínách. Účastníky čeká kromě soutěže jednotlivců i zápolení týmů v sestavách, boji, speciálních technikách a silovém přerážení. Soutěž bude nabitá velkými jmény. Objeví se zde řada medailistů z letošního mistrovství Evropy, například Jiří Novák, Jan Chaloupka nebo Veronika Kokášová.

Celkem bude rozdáno 235 sad medailí a pro nejúspěšnější jednotlivce je připraveno 12 pohárů stvrzujících tituly Mistrů České republiky. Rovněž budou oceněny tři nejúspěšnější školy Mistrovství. Soutěži bude předcházet páteční registrace, vážení a následná porada koučů.

Soutěž začíná v sobotu v 8:30 a na programu se postupně objeví žáci, senioři i veteráni. Pro diváky bude na sobotní podvečer od 18:00 do 20:00 přichystán zábavný program s finále vybraných kategorií sestav a sportovního boje seniorů a seniorek. V neděli program pokračuje v 8:30 a diváci mohou těšit na závody juniorů a dokončení soutěže seniorů.

Přijďte se podívat na Mistrovství ČR v Taekwon-Do ITF, které se v Brně konalo naposledy v roce 2011 a podpořte brněnské závodníky ze školy Teakwon-do Club Brno, která patří mezi nejúspěšnější v České republice. Vstupné je zdarma.

Více informací najdete na webových stránkách www.taekwondo.cz 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.