OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Marek Fried pojede s Lotusem EcceHomo!

Návrat na kopce. Marek Fried pojede s Lotusem blížící se závod EcceHomo.

Připomeňme, že kopce Marek jezdil od začátku své kariéry od svých 14 let. V roce 2002 startoval s Fiestou na Ecce Homo, jako historicky nejmladší jezdec v ME.

V roce 2011 startoval u týmu Šenkýř Motorspoprt s BMW M3 GTR a stal se juniorským mistrem ČR a vícemistrem v cestovních vozech. Na slovenské Babě u Bratislavy zajel traťový rekord cestovních aut, ve Šternberku zase historicky nejlepší čas s cestovním BMW.

"Letos brněnský tým na závody, bohužel, nesehnal dostatek finančních prostředků a tak jsme se s Tomášem Kusým domluvili alespoň na pokusu na kopci, vysvětluje Rudolf Fried. Pilotův dědeček, ale také manager.

Marek Fried v minulých letech rovněž Tomáši Kusému a jeho brněnskému týmu pomáhal vyvíjet a testovat silný Lotus Evora, který dokázal konkurovat i nejrychlejším speciálům D4 českého i zónového okruhového šampionátu. Také tento projekt ovšem přibrzdil nedostatek financí.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.