OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

MČR v letecké akrobacii 2016 - Břeclav

Letecká akrobacie ve fotografiích Martiny Burianové - 7. - 9. 7. 2016, Břeclav


Martina Burianová


Od roku 2010 se Martina Burianová věnuje fotografování koní při trénincích, na závodech a na výstavách, které se konají nejen v České republice, ale i v Polsku, v Itálii, ve Švédsku a v USA. S jejími fotografiemi a články se můžete setkat na internetových serverech i v tištěných magazínech, jako jsou časopisy Svět koní, Koně & hříbata, Jezdectví, Western & Rodeo, Hiporehabilitace, E-sportfoto.cz, Magazín pro cestovatele a Luxury Guru.

V roce 2012 uspořádala svou první výstavu fotografií koní. S fotografiemi Martiny Burianové jste se mohli setkat v roce 2014 na výstavě v Praze u Staroměstského náměstí, a od roku 2015 i v prostorách dostihového závodiště Velká Chuchle.

Dále je autorkou projektu JakFotitKoně.cz. Pro ty, kteří to myslí s fotografováním vážně, pořádá pravidelné foto-workshopy, kde učí, jak fotit koně naživo. 

V současné době výrazně rozšiřuje portfolio svých fotografických zájmů a stále častěji jí můžete potkat na sportovních letištích, především při fotografování letecké akrobacie a Red Bull Air Race.

www.martinaburianova.cz
jakfotitkone.cz
www.facebook.com/Cavallino.MB

https://www.zonerama.com/MartinaBurianova 

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.