OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kuba Evropu převálcovala, ale Evropa jí to zadarmo nedala

Více než dva tisíce diváků do posledního místa zaplnilo pražský Palác Lucerna, aby si nenechali ujít sportovní událost, která nemá v novodobé historii České republiky obdoby. Přihlíželi nelítostným soubojům evropských top boxerů, kteří vyzvali hvězdnou kubánskou reprezentaci. Po dlouhých třiceti letech mohli kubánské boxery vidět v Praze naživo.  

„Chtěl bych divákům poděkovat za jejich vysokou účast a nasazení při fandění. Jejich přítomnost dodala celému večeru na drivu. Podle ohlasů show ještě předčila jejich očekávání a já věřím, že i v budoucnu dokážeme v České republice zorganizovat boxerskou akci na podobné, nebo třeba ještě vyšší úrovni,“ říká Ladislav Kutil, bývalý špičkový boxer a jeden z hlavních organizátorů celé show.

Galashow Evropa versus Kuba nabídla strhující podívanou na světovou boxerskou špičku. Nebyla nouze o do poslední chvíle naprosto vyrovnané souboje, ale naopak ani o jasné potvrzení favoritů jednotlivých zápasů. Z mezikontinentálního duelu vzešel vítězně tým Kuby, když na zápasy porazil Evropu.

Kompletní výsledkovou listinu najdete zde.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.