OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kolomý vyvezl Bonver Dakar Project na třetí místo. A odolal protestu Lopraise

Martin Kolomý pokračuje v Rally Dakar ve skvělých výkonech – po sedmé etapě je průběžně třetí, jako nejlepší Čech v bitvě bitev! Na prvního ztrácí reprezentant Bonver Dakar Projectu jednačtyřicet minut, do cíle zbývá sedm etap. Včera nejen poskočil na průběžný bronz, ale odolal nečekanému ataku Aleše Lopraise.

Krajan a značkový kolega, ne však týmový, podal na Kolomého protest. Jury Lopraisovu stížnost projednala a dala za pravdu Kolomému.

„Chování Aleše Lopraise je pro mě stínem Dakaru. Až sem do Argentiny, kam jsme včera dojeli z Chile, se nám dostalo, že zapřel pomoc Marka Spáčila jedoucího v našich barvách a k tomu ještě ten jeho včerejší protest,“ tvrdí Tomáš Vrátný, závodník a šéf Bonver Dakar Projectu. „Aleš protestoval proti údajnému zdržování Martina Kolomého. Prý ho Martin nechtěl pustit před sebe. Připadne mi to, jako by si řekl, buď já nebo nikdo. Jury rozhodla ve prospěch Martina, našich barev a to hovoří za vše.“

Celý Bonver Dakar Project se soustředil na podporu Martin Kolomého, závodníka z Bruntálu. Každý, kdo ještě pokračuje, dělá vše pro podporu Martina a jeho zelené Tatrovky se startovním číslem 506. „Marťas jeď, jsme s tebou, to naše heslo pro zbytek Dakaru!“ říká Vrátný. On i další piloti kamionů z BDP si po včerejšku také polepšili, motorkář David Pabiška klesnul od dvě příčky.

Bonver Dakar Project po 7. Etapě, Calama - Salta:
Spojovací úsek: 534 km
Rychlostní zkouška: 220 km

Kamiony:
3. Kolomý (Czech Dakar Team/Tatra) -41:25 na prvního
14. Vildman (KM Racing/LIAZ) -4:28:09
17. Spáčil (Czech Dakar Team/LIAZ) -5:09:28
19. Vrátný (Czech Dakar Team/Tatra) -5:36:09

Motocykly:
47. Pabiška (KM Racing/Yamaha 450) -3:54:23


Media Bonver Dakar Project

Přidat komentář

dvě na druhou

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.