OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KM Racing - Slavnosti ROSA + AirShow Chotěboř

Každoročním zvykem stáje KM Racing je promo akce v jeho rodném městě Sedlčany tzv. slavnosti ROSA, které proběhly tuto sobotu.

ROSA

"Spolu s veterány, kteří se tu sešli v hojném počtu jsme obsadili celé náměstí a během dopoledních hodin dorazilo několik stovek fanoušků, kteří se mohli kochat naleštěnými stroji." řekl Martin Macík st.

Víkend byl nabitý a v neděli se KM Racing přesunul k městu Chotěboř, kde proběhla již zmíněná AirShow. Na akci dorazilo přes 4500 lidí, a k vidění byly letouny, jak z historie, tak nejnovější kousky z akrobatických disciplín a naše technika.

KM Racing

"Na tuto akci jsme se opravdu těšili. Nejen, že jsem se na akci představili téměř v plné síle, ale také jsme měli možnost letu ve dvoumístném akrobatickém letadle a porovnat tak síly, které na člověka působí v kokpitu letadla na rozdíl od kabiny závodního kamionu." vyprávěl Martin Macík ml., nový pilot závodního LIAZu.

Foto: KM Racing

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.