OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

AUSTIN - Nový okruh s proměnlivou nadmořskou výškou a který střídá sekce pomalé s těmi extrémně rychlými. 

Poprvé v historii se o víkendu pojede Velká cena formule 1 v americkém Austinu na zbrusu novém okruhu Amerik. Jezdci ani týmy tento okruh neznají. Podobně výrobce pneumatik Pirelli přesně neví, co může od této tratě čekat. Vy ale máte unikátní příležitost se po okruhu projet, prohlédnout si zajímavé pasáže včetně všech záludností a nástrah, které tu na piloty a jejich pneumatiky čekají.

Očekávají se vysoké teploty a také náročná konfigurace trati. Pirelli přiveze tvrdou a střední specifikaci pneumatik. Ty nabízejí nejlepší kombinaci výkonu a životnosti a nejlépe se vyrovnávají s výzvami nového okruhu. 

Zatáčky 4, 5, 6

Rychlé změny směru jízdy. Zprava doleva a zase doprava: příčně zatížené pneumatiky musí zajistit absolutní přesnost jízdy, aby závodník mohl držet ideální jízdní stopu.

Zatáčka č. 11

Velmi intenzivní brzdění. Jezdec začíná brzdit v době, kdy už s autem zatáčí, což má za následek nerovnoměrné rozložení sil – to činí z brzdné zóny jednu z kritických pasáží okruhu.

Pneumatiky nabízí maximální využití brzdného potenciálu auta a schopnosti jeho točení skrze excelentní přilnavost běhounu za ideální provozní teploty.

Proměnlivá sekce

Pomalé zatáčky nebo stoosmdesátistupňové vracečky. Nízké rychlosti a krátké převodové stupně znamenají, že jezdci musí své auto ovládat velmi opatrně, zejména pokud jde o požadavky na trakci při výjezdu ze zatáček.

 

Přidat komentář

dvě na druhou

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.