OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje ve Žďáru nad Sázavou, je tu PILMAN

V sobotu 23. srpna se ve Žďáru nad Sázavou koná závod s názvem PILMAN triatlon 2014. Šestý díl FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu je předposlední zastávkou tohoto prestižního seriálu.

Po Krušnomanovi, Czechmanovi, Moraviamanovi a Slovakmanovi 113 a Slovakmanovi 226 míří FORD CZECHMAN TOUR Český pohár v dlouhém triatlonu do Žďáru nad Sázavou, kde se koná již 12. ročník PILMANa.

ilustrační

Bojovat se bude na tratích polovičního ironmana, tedy 1,9 kilometru plavání, 93 kilometrů na kole a 21,1 kilometru běhu.

Plavat se budou dva okruhy v Pilské nádrži s výběhem z vody po prvním okruhu. Cyklistika je ve třech okruzích Polnička – Račín – Vepřová – Malá Losenice – Velká Losenice- Vepřová – Račín - Polnička – Pilská nádrž. Závěrečný běh je pak ve třech okruzích kolem Pilské nádrže, kde je povrchem šotolina, zpevněné lesní cesty i asfalt.

V celkovém pořadí budou rozděleny finanční odměny v celkové výši 40 tisíc korun. Každý individuální závodník přihlášený do 15.7. 2014 obdrží sportovní funkční oblečení s logem závodu. Každý závodník pak obdrží diplom s časy a cílovou fotografií.

Start závodu jednotlivců je v 11 hodin, o 10 minut později se na trať vydají týmy.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.