OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Je tady Hankook 24H PORTIMAO, finálový závod 2017 24H SERIES powered by Hankook

Na konci srpna je na finále sezóny opravdu brzy, ale řada týmů bude odesílat své automobily a vybavení do Spojených státech na zahajovací podnik Hankook 24H COTA (10-12 listopadu 2017). Závod na okruhu The Americas je volným podnikem 24H SERIES, ale započítává mistrovství kontinentů. Ve finalovém závodě Hankook 24H PORTIMAO (25-27 srpna 2017) se bude rozhodovat v bitvě o tituly v 2017 24 H SERIES by Hankook. V sázce tak jsou zvýšené počty bodů o 1,5 násobek oproti běžnénému bodování. V kategorii A6-Pro se na start postaví také tým Scuderia Praha s vozem Ferrari 488 GT3. Za jehov volantem se budou střídat jezdci Jiří Písařík, Josef Král, Matteo Malucelli a David Fumanelli.

Prohlédněte si startovní listinu >>

Závod na Autódromo Internacional Algarve v Portimao je první akcí CREVENTIC série by Hankook v Portugalsku. Trať byla otevřena v říjnu 2008 a mimo jiné, hostila mistrovství světa superbiků, mistrovství světa GT1, Blancpain GT Series, TCR International Series, FIA World Touring Car Championship a evropské mistrovství FIA Formule 3.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.