OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jachtaři Hykrdovi chybí krůček v vítězství v České námořní rallye

Předpověď počasí na České námořní rallye dnes slibovala největrnější den 18. ročníku. Vítr však ani dnes nepřesáhl hranici 15 uzlů. Na programu byla jedna navigační rozjížďka a jeden karusel. O vítězi se už před dnešním prvním startem zdálo rozhodnuto, brněnský tým Hyveco suverénně vede a může si dovolit i případná zaváhání. Napínavý je na druhou stranu souboj o druhé a třetí místo mezi The Zeitung a SPG.

námořní rally

 

Třetí tým SPG Pavla Sehnala od počátku navigační rozjížďky dokazoval, že to myslí s útokem na stříbro vážně. Nedlouho po startu šel do čela a až do cíle si udržoval bezpečný náskok na své pronásledovatele a zvítězil.

Druhé místo v navigační rozjížďce vybojoval Newton Yacht Club Petra Krause. Na výsledcích týmu je znát zlepšující se tendence. Dnes zajel navigační rozjížďku bezchybně. Na třetí příčce se dlouho držel The Zeitung Jana Daňka. Nakonec však nedokázal odolat tlaku celkově vedoucího týmu Hyveco a propadl se na místo čtvrté. Třetí skončil tým Hyveco Jana Hykrdy.

námořní rally

 

Následovala druhá rozjížďka dne, kterou byl karusel. V něm se na první příčku vrátil tým Hyveco, druhé místo vybojoval The Zeitung a třetí Dragonfly & Estetikdent Jana Čutky. O stříbrnou medaili bojující tým SPG doplul až na 6.místě.

 

Pořadí:

1           Hyveco - Jan Hykrda        

2           SPG      - Pavel Sehnal     

3           The Zeitung    - Jan Daněk

Foto Pavel Nesvadba

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.