OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jablonec hostí předposlední závod Českého poháru v aquatlonu. Chybět nebude mistryně ČR Kuříková

V sobotu 20. dubna se v Jablonci nad Nisou koná pátý díl seriálu Českého poháru v aquatlonu. Závod s názvem Skupina ČEZ ČP v AQUATLONU Jablonec nad Nisou 2013 je předposledním dějstvím v prestižním seriálu a je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Nechybí ani oblíbená soutěž rodin.

aquaton

V Jablonci se bude tradičně závodit v kombinaci plavání a běhu a na dorostence, juniory a dospělé čekají tratě 400 metrů plavání a 5 kilometrů běhu. Žáci od 8 do 11 let budou soutěžit na distancích 100 metrů plavání a kilometr běhu, žáci od 12 do15 let pak na tratích 200 metrů plavání a 2 kilometry běhu.

Plavat se bude v tamním bazénu, který měří 25 metrů a má osm drah. Start první rozplavby je naplánován na 9:45 hodin. Běžecká část je pak připravena v okolí plaveckého stadionu se startem v 13:30 hodin.

„Hlavně ať vyjde počasí, sejde se mnoho diváků, kteří vytvoří atraktivní kulisu a všichni ať si v Jablonci užijí parádní sportovní den,“ přeje si ředitel závodu Tomáš Janata, který má ohledně organizačních priorit jasno.

„Spokojení diváci a sportovci jsou naším primárním cílem. Náš závod je předposledním v Českém poháru, takže jej lze označit za předčasné finále, kde ti nejlepší budou chtít urvat co nejvíce bodů do konečného bodování,“ pokračoval Janata, kterého těší, že v Jablonci bude startovat i mistryně republiky v aquatlonu Petra Kuříková.

„Jsme moc rádi, že si Petra tento závod nenechá ujít. Je velkou favoritkou na vítězství a je i obrovskou nadějí českého triatlonu,“ uzavřel Janata.

Přidat komentář

dvě na druhou

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.