OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Draci zvítězili v baseballovém poháru a úspěšně vstoupili do bojů o titul

Pět zápasů v pěti dnech. Takovou porci museli zvládnout baseballisté Draků v uplynulém týdnu. Nakonec si připsali pět výher a jako bonus získali český baseballový pohár.

Již ve středu před televizními kamerami vyzvali Draci Třebíč ve finálovém souboji českého baseballového poháru. A ačkoliv je tým z Vysočiny nováčkem extraligy, tak v letošní sezoně již dokázal několikrát porazit favorizované soupeře. Také ve finále vzdoroval Drakům až do posledního nadhozu, ale ti ukázali svou sílu a po výhře 3:2 pošestnácté v historii získali český pohár.

„Nebylo to jednoduché,“ řekl po skončení finálového souboje Martin Schneider. „Třebíč odehrála výborný zápas a svedla s námi vyrovnaný boj. Ačkoliv již máme šestnáctou trofej z baseballového poháru, tak nás neustále baví vyhrávat.“

Na oslavy však Draci neměli skoro žádný čas, protože hned o den později na ně čekalo první utkání v rámci Nadstavby o titul. V něm se utkali s městským rivalem Hrochy, kterého po dobré výkonu v obraně porazili 6:0.

Od pátku do neděle pak přišla na řadu série tří zápasů se Skokany Olomouc. A každý duel nabídl odlišnou podívanou. Snad nejzajímavější byl hned první souboj v Brně, který rozsekl až v deváté směně odpalem za plot Američan Terrell Joyce. Draci tak zvítězili nejtěsnějším rozdílem 1:0. Další dva víkendové zápasy v Olomouc již byly pod taktovkou úřadujících mistrů, kteří tak vstoupili do bojů o titul tím nejlepším možným způsobem.

Tento týden čekají na Draky další čtyři velmi náročné souboje. Ve středu se nejdříve utkají s Hrochy a pak třikrát vyzvou Ostravu. Ta jako jediná dokázala brněnský tým porazit dvakrát v základní části.  

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.