OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Draci si připsali tři výhry proti týmům ze spodní části tabulky

Tři extraligové zápasy čekaly v tomto týdnu na brněnské Draky. Ti si v nich připsali tři výhry a udrželi tak první místo v tabulce soutěže.

Již ve středu večer Draci na svém hřišti přivítali nováčka z Blanska. Proti němu šli do vedení již v první směně a postupně skóre navyšovali až na 5:0. Naopak domácí nadhazovači dokázali udržet pálkaře soupeře a nepovolili jim ani jeden doběh.

O dva dny později přijeli do Brna baseballisté pražského Tempa. A také proti nim šli Draci brzy do vedení, když ve druhé směně po odpalech veterána Budského a mladíka Moštěka vedli 2:0. Tempo sice v následující směně dokázalo snížit na 1:2, ale víc proti nadhazovačům Draků nepředvedlo. Naopak domácí baseballisté dokázali přidat další doběhy a nakonec se radovali z výhry 7:1.

V sobotu se pak se stejným soupeřem utkali na jeho hřišti v hlavním městě. A k vidění byl mnohem vyrovnanější souboj, než tomu bylo v pátek. Velkou měrou se o to postarali oba startující nadhazovači. Naštěstí pro Draky byl nakonec úspěšnější Michal Sobotka, který tempu povolil pouze jeden bod. Naopak jeho spoluhráči dokázali zaznamenat o jeden více a díky tomu zvítězili těsně 2:1.

„Jsem spokojený s bojovným výkonem, který jsme předváděli celý zápas,“ řekl po nejtěsnější výhře trenér Draků Arnošt Nesňal. „Nadhazovači na obou stranách dominovali a pálkaři se moc neprosazovali. My jsme nakonec stáhli o jeden bod víc.“

Extraligu nyní čeká týdenní reprezentační pauza a Draci tak nejbližší zápas odehrají až devátého července v Olomouci.

Draci

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.