OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jean-Louis Schlesser a dakarská technika v Praze

Do Prahy na skok zavítá hvězda světového motoristického sportu.

Do Prahy zavítá hvězda světového motoristického sportu, francouzský automobilový závodník a konstruktér Jean-Louis Schlesser, mimo jiné dakarský vítěz z let 1999 a 2000. Ve čtvrtek 24. března na tiskové konferenci v Malostranské besedě přiblíží zájemcům závod Africa Eco Race, který je od roku 2009 nástupcem původní Rally Dakar, přestěhované do Jižní Ameriky.

plakat

Závod, který se stále odehrává ve stopách i kulisách původní myšlenky Thierryho Sabina, zakladatele dakarského typu závodění, v letošním roce obdrží inovované logo a nový slogan. 

Africa Eco Race v letošním roce startoval z Monaka, vedl přes náročné horské terény Maroka, kamenité poušti Západní Sahary a písčité duny Mauretánie až do cíle u legendárního Růžového jezera v senegalském Dakaru. Úspěšně jej dokončil i Tomáš Tomeček se svou 100% Tatrou a také například slovenský motorkář Ján Zaťko. Oba své speciály přivezou až do Malostranské besedy, kde je vystaví pro veřejnost. K vidění bude rovněž Zaťkův servisní vůz, Tomečkův presscar a motocykl, na kterém dříve slavnou pouštní soutěž absolvoval Ivo Kaštan, další účastník tiskové konference. Moderátorem akce bude motoristický novinář Vladimír Dolejš a s tlumočením pomůže Tomečkův navigátor Ladislav Lála.

Tisková konference se uskuteční ve čtvrtek 24. března 2016 od 15 hodin ve druhém patře Malostranské besedy v Praze. Závodní technika bude před budovou vystavena přibližně do 18 hodin.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.