OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dívky létající do výšky 6 metrů na. Mistrovství České republiky v cheerleadingu 2014

CZCN_JNSPRAHA – v sobotu 10. května 2014 v prostorách Kongresového centra Praha se uskuteční 13. Mistrovství Cheerleadingu ČR, který pořádá Česká asociace cheerleaders, o. s (ČACH).

Cheerleading je adrenalinový sport zahrnující tanec, skoky, akrobacii, pokřiky a stavění stuntů (náročné lidské pyramidy). Můžete vidět chlapce, jak vyhazují dívky do výšky až 6 metrů bez jakéhokoliv jištění a opět je chytají, několik lidí nad sebou v lidských pyramidách a dynamické taneční choreografie ve spojení s akrobacií.

 

 

cheer 

Další fotografie

To vše Vám během MCHČR předvede na 900 soutěžících ve více jak 20 kategoriích. V dopoledních hodinách se představí tanečníci v dance kategoriích ve třech stylech, a to freestyle, hip hop a jazz. Odpoledne bude patřit adrenalinovým cheer kategoriím rozdělených podle věku, počtu soutěžících a obtížnosti sestav. Na začátku každého odpoledního bloku uvidíte vystoupení Českého národního týmu. Soutěž budou hodnotit odborní certifikovaní porotci z USA, Slovinska, Chorvatska, Anglie a Irska.

Těšte se na atraktivní cheer show, dívčí sportovní krásu a eleganci ve spojení s mužnou sílou, energií a spiritem, radost z pohybu, adrenalin a vzrušení.

Jedná se o nejprestižnější soutěž v cheerleadingu v České republice. Celoroční trénování vyústí v atraktivní přehlídku náročných sportovních výkonů, skvělých choreografií a show, energie a spiritu. Členské týmy a kluby ČACH, která je členem České unie sportu, Evropské cheerleadingové unie a SportAccord vzhlíží k této akci jako k vrcholu své sezony. České mistrovství je zároveň nominací na Mistrovství Evropy 2014 dne 28.6. 2014 v Bonnu v Německu.

Pro více informací navštivte www.cach.cz

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.