OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Cropp Street Dance Battle nabídne v Ostravě jedinečnou taneční show

Sobota 7. února 2015 bude v Ostravě patřit jedinečné taneční show, na které se představí nejlepší taneční skupiny z celé ČR. Svou účast však již přislíbili také tanečníci a tanečnice z Anglie, Rakouska a dalších evropských zemí. 

street battle

Cropp Street Dance Battle, to je akce, kterou 7. 2. 2015 hostí klub Marley na výstavišti Černá louka v Ostravě. V letošním roce proběhne již 17. vydání akce, která nabídne přehlídku skvělých tanečních výkonů v podání zástupců místních tanečních skupin (Beat Up, Roots Company, atd.), ale také dalších tanečníků z celé ČR, Slovenska, Polska, Rakouska, Anglie, atd.

street battle

Akce je velmi populární, a to jak mezi samotnými tanečníky díky skvělé atmosféře, ale také mezi diváky. Line-up je totiž opravdu bohatý a plno tanečních i hudebních zážitků si odnese každý návštěvník battlu.

street battle

Na programu jsou soutěžní kategorie Hip Hop 1x1, Popping 1x1, No Rules 2x2 a Óčko Allstyle Crew Battle. Právě poslední jmenovaný battle teamů měl na loňském vydání akce obrovský ohlas a zkušenosti tedy naznačují, že i tentokrát to opravdu bude stát za to. Kromě samotných soutěžních battlů se můžete těšit i na speciální show momentálně velmi populárního tanečního stylu New Style Hustle, několik tanečních jamů nebo Cropp Urban Party po skončení soutěžního programu.

Pokud chcete vidět, jak tancují hip hop, house dance, break dance a mnoho dalších moderních stylů ti opravdu nejlepší tanečníci, nesmíte na této jedinečné akci chybět.


CROPP STREET DANCE BATTLE

7. 2. 2015, Marley club Ostrava (výstaviště Černá louka)

LINE UP:

16:00   kvalifikace

19:00   street dance show

20:00   battly nejlepších tanečních skupin

22:00   after party

 

VÍCE INFORMACÍ:

web: www.qsz.cz 

facebook: www.facebook.com/qszcz 

plakát

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.