OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Český Pohár juniorů a juniorek Sokolák

Ve dnech 4.-6.5.2018 se uskutečnil první z turnajů Českého Poháru/Župní Přebor juniorek a juniorů v beach volejbalu v sezóně 2018. V pátek se rozehrála kvalifikace pro Český pohár juniorek, kde 7 dvojic bojovalo o 6 postupových míst. V sobotu pak následoval turnaj juniorek pro 16 dvojic v modelu „H16m-skup". Celý turnaj se odehrál za krásného a slunečného počasí.

Ve finálovém souboji suverénně zvítězila dvojice Miroslava Dunárová-Veronika Šikralová nad dvojicí Michaela Břínková-Kateřina Bukvaldová, 3.místo brala Zuzana Kožnárková-Natálie Žůrková. 

V neděli se odehrál turnaj juniorů, stejným systémem a za stejně krásného počasí :-) Turnaj ovládla dvojice František Podborský - Štěpán Havlín, která v semi porazila dvojici Matyáš Jachnicki - František Pihera 2:1 a ve finále stejným poměrem zdolala dvojici Jakub Šépka - Jindřich Zavadil. V boji o 3.místo zvítězil Matyáš Jachnicki - František Pihera nad dvojicí Hynek Ondráček - Jakub Henzl 2:0. 
Celkem se obou turnajů zúčastnilo 66 hráčů a hráček. Vítězné týmy obdržely medaile a věcné ceny. 

Za TJ Sokol Brno I - Kateřina Džavoronoková 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.