OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Aleš Loprais: 4. v etapě i celkově.

Desátá etapa  CALAMA – SALTA

Argentina nás přivítala tentokrát špatným počasím. Hodně pršelo a všude bylo hodně vody a byla to právě voda, co nás přinutila zastavit náš kamion na dvě až tři minuty, poněvadž tlak vody nám odchlípl blatník a část nástavby. Poškozené části kolidovaly s kolem a tak jsme uvolněnou část museli utrhnout. Když jsem se podíval v cíli do výsledků, pochopil jsem, že nás právě toto připravilo o podium v dnešní etapě, ale to k soutěži patří.

Přestalo pršet, ale všude je tolik vody, že nás v zítřejší etapě bude hodně trápit a budeme s tím muset při projíždění speciálky počítat.

Jedenáctá etapa ze Salty do Termas Rio Hondo bude asi očistec. Kamiony čeká spojovací úsek, znovu rozdělený na dvě části, v celkové délce 326 km a RZ dlouhé 194 km.

Zase by se mělo jednat o rychlou etapu, plnou vegetace, stromů, původně vyschlých řečišť a úzkých cest. Vzhledem k počasí nikdo neví, co všechno můžeme očekávat. Náš navigátor je právě na večerní rozpravě a uvidíme, co pořadatelé vymysleli.

TZ: InstaForex Loprais Team

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.