OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

24hours OffROAD Maraton Dobřany: Startuje již tuto sobotu za účasti mistrů!

Osmnáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton odstartuje tuto sobotu 20. června v pravé poledne na Šlovickém vrchu poblíž Dobřan. Nejlepší posádky offroadových speciálů se opět pustí do celodenního boje s nástrahami trati, vlastními silami i výdrží techniky. Dobřanské klání často rozhoduje o vítězi celého seriálu OffROAD Maraton. Na startu budou loňští vítězové KB System Offroad team, kteří touží po šestém dobřanském titulu. Na něj si ale brousí zuby i další týmy v popředí s WINGS, KUBI Geneve, Offroad Centrem Jase či Wogo. Na oblíbené trati bude i dakarský matador Jaroslav Valtr, který v legendárním žlutém jeepu zaučuje své dva syny, jdoucích v jeho závodních stopách. Vzhledem ke změnám v prostoru depa i parkování pro diváky upozorňujeme na zvýšenou pozornost ke značením a k pokynům organizátorů. Ty základní včetně mapy tratě jsou na www.offroadmaraton.cz.  

24hodinovce budou již tradičně předcházet dvouhodinovky motorek v 7:00 a čtyřkolek v 9:30. I v těchto kláním nastoupí jezdci z dálkových rally. Po představení posádek aut v 11:20 provedou týmy poslední úpravy, zaparkují pod Šlovickým vrchem, vyjdou nahoru a úderem dvanácté hodiny seběhnou ke svým vozům a vrhnou se do největší výzvy sezony. V odpoledním programu budou také závody dětí a mladších juniorů mezi 14:00 a 15:00 a kulturní program s kapelami: 15:00 Green Pig, 16:30 Greyhound, 17:45 JANANAS, 19:10 Spheres, 20:20 PAKÁŠ.

Diváci se mohou těšit na více než dvacítku automobilových speciálů, se kterými během 24 hodin zažijí nejrůznější adrenalinové momenty. Dle předpovědi se dočkáme zřejmě bláta i slunce. Průběh závodu i výsledkový servis budou všichni moci sledovat na velkoplošné obrazovce v dosahu kvalitního nonstop občerstvení.

offroad maraton Dobřany

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.