OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

24hours OffROAD Maraton Dobřany vyhrál RP Interier s buginou

Devatenáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton se jel uplynulý víkend na Šlovickém vrchu poblíž Dobřan. Přinesl krásné souboje i nečekané zvraty. Absolutní vítězem se s rekordními 124 koly stal RP Interier se speciálem do 1000 ccm s Rostislavem Plným za volantem. Týmu k vítězství pomohl i dakarský matador Dušan Randýsek.

foto: J. Jonáš

RP interier porazil výtečně jedoucí buginu Quadservis Špak – Papá buggy tým, která dlouho vedla, ale kvůli opravám nakonec ztratila pět kol. Další dravý souboj probíhal mezi Valtr offroad teamem a Wings teamem na třetím a čtvrtém místě absolutně. Necelou hodinu před koncem praskla žlutému jeepu náprava a Wings s Broučkem dojel o jedno kolo třetí a jako vítězové speciálů nad dva litry!

foto: J. Jonáš

Bratři Valtrové, synové dakarského harcovníka Jaroslava Valtra, neskrývali obrovské zklamání, stejně jako všichni fanoušci žlutých barev. Vítězem kategorie do 2000 ccm se stal KB System offroad team, Amatérů Kamionservis. Závodu aut předcházely dvouhodinovky motorek a čtyřkolek. Jednostopé stroje dovedl do cíle Lubomír Vojkůvka z Vype racing teamu, čtyřkolky Martin Miřejovský z Teamu Max 2.

foto: J. Jonáš

Všechny výsledky najdete na www.offroadmaraton.cz v rubrice Výsledky

Seriál OffROAD Maraton se dostal do své poloviny a čeká ho letní přestávka. Další závod se jede 27.-28. srpna v Milovicích.

TZ:  Offroadmaraton.cz

Foto: Jiří Jonáš

foto: J. Jonáš

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.