OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

2. Rallye Krušné hory 2014

19. 7. 2014, Litvínov

Vonka Racing tým zve všechny fanoušky, na pátou rallye Českomoravského poháru "Rallye Krušné hory 2014", která proběhne 19.července 2014.

Pro všechny z nás to budou nové tratě, a to zhruba 20 kilometrů vzdušnou čarou ve vzdáleném Litvínově, od místa původně plánované rallye.

Vonka

Servisní zóna a zázemí soutěže bude umístěno v areálu bývalého ČSAD v Litvínově, v Nádražní ulici. Odtud se posádky vozů vydají do hor nad městem, kde na ně budou čekat dvě rychlostní zkoušky. Jan Vonka uvedl: Velmi se těším na zcela nové krušnohorské tratě plné ostrých serpentin, na kterých se ještě žádná rallye nejela. Věřím, že si to s mým spolujezdcem Tomášem Pfajfrem skvěle užijeme, tak jako minulé závody rallye Radouň, kde jsme získali ZLATOU .

„Rychlostní závody jsou kompletně na asfaltovém povrchu, velice technické a ze zhruba 80 procent vedou do kopce. Doufám tedy, že náš modrý BMW chrtík nás nezklame, a že tým mechaniků jej dobře připraví“: dodává Jan Vonka. Délka měřených úseků je 8,5km a 8,9km. Obě se pojedou třikrát a celková měřená kilometráž soutěže je 52,2km.

Počasí má být krásné, tratě velmi zajímavé, tak přátelé, přijďte nás podpořit.

Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši přízeň,

Jan Vonka

Vonka Racing tým

foto: team

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.